Większość udarów ma podobne przyczyny.Większość udarów ma podobne objawy. Jednak każdy udar jest inny. Każdy udar to historia chorego człowieka i jego rodziny .Jego przeżycia, odczucia, walka o lepsze jutro.

OPOWIEDZ NAM O SOBIE

Historie pisane przez życie
Marta

Gosia (lat 28)

Nawet nie wiem od kiedy zaczęłam mówić o moim życiu dzieląc je na przed i po udarze. Ale żeby przedstawić moją historię muszę zacząć od czasu przed udarem. I znów pojawia się pytanie tzn od kiedy.
Zwiń tekst
Marta

Nadia (9 miesięcy)

Nadia jest naszym drugim dzieckiem, długo oczekiwanym, urodziła się jako wcześniak-ośmiomiesięczny. Przyszła na świat cztery dni przed Bożym Narodzeniem. To miały być dla naszej rodziny najwspanialsze Święta. Niestety jak okazało się później było zupełnie odwrotnie. Lekarze ze szpitala w którym się urodziła przekazali nam informację, która była dla nas nie do przyjęcia, a jak się później okazało jeszcze nie ta najgorsza. Córeczka urodziła się z martwicą prawej rączki i najprawdopodobniej będzie ją trzeba amputować.
Zwiń tekst
Marta

Ela (62 lata)

Mama przyjechała do mnie w odwiedziny do Warszawy we wrześniu zeszłego roku, żeby poznać m.in. rodziców mojego narzeczonego. Przyjechał też tata, spotkanie się odbyło, były wspólne spacery, rozmowy… w sumie bardzo miły czas i wizyta niczym by się nie wyróżniała poza tym, że dzień później zaczął się koszmar…
Zwiń tekst

Stefania (18 lat)

"Choroba nie wybiera" te słowa odbijaja sie echem w mojej głowie. Mam 18 lat i jestem po niedokrwiennym udarze pólkuli lewej z połowicznym niedowładem strony prawej i z afazją mieszaną, skutkiem tego byl rownież obrzęk mózgu. Byłam normalną nastolatką, przez 9 lat uprawiałam sport, lubiłam śmiać się, żartować...
Zwiń tekst
  • Odwiedź nasze profile:
  • nasz profil na facebook
  • YOUTUBE